Kuvars nedir?

Kuvars nedir?

Kuvars elmas, safir ve topazdan sonra doğadaki en sert mineral taştır. Mohs sertlik skalasında 10 Mohs olan elmasın sertliğine 7 Mohs sertliği ile oldukça yaklaşan kuvars sayesinde Çimstone, metal veya benzeri malzemelerle çizilmez, yoğun sirkülasyon olan alanlarda bile ömür boyu yüksek aşınma dayanımı gösterir. Eğilme ve darbe dayanımı yüksek olan Çimstone, kesim veya nakliye gibi işlemler esnasında kolaylıkla çatlamaz, kırılmaz.

Çimstone Tezgâhınızın uzun yıllar ilk günkü görünümünü koruması için her koşulda kesme tahtası ve nihale kullanmanızı ve dökülen yiyeceklerin uzun süre bekleyip kalıcı leke haline dönüşmeden silinmesini öneririz.

  1. Çimstone Tezgahınızın üzerinde lekeleri oluştukları anda silmek kuruduktan sonra çıkarmaktan çok daha kolaydır.
  2. İçerisinde ağartıcı ve ovucu partikül bulunan deterjanlar zamanla Çimstone Tezgahınıza kalıcı zarar verebilirler.
  3. Çimstone Tezgahınızı temizlerken deterjan seçimine ve temizlik sonrası durulama işlemlerine özen gösterilmelisiniz.
Etiketlermermer avcılar mermer radianz tezgah granit Samsung Radianz renkleri mutfak tezgahı cimstone mutfak modelleri mutfak banyo granit mutfak tezgahlari mermer fiyatları granit mutfak tezgahı çimstone mutfak tezgahı mutfak tezgah fiyatları granit tezgah granit tezgah fiyatl cimston nedir neden çimstone çimstone çimstone nedir çimston sitesi çimstone özellikleri çimstone kayalar mermer mutfak tezgahı Çimstone Hakkında Merak Ettikleriniz kayalar mermer mermer merdiven Samsung Radianz çimstone tezgahi Samsung Radianz katalog
Premium Wordpress Themes